Premiile „Certificatul de Școală eTwinning” 2020-2021

https://www.etwinning.net/ro/pub/support/2020–2021-etwinning-school-l#c642

ROMÂNIA (77)
„CALISTRAT HOGAS” NATIONAL COLLEGEPiatra Neamț, NeamtFlorin Irimia
Colegiul Agricol „Dimitrie Cantemir” HusiHuși, VasluiMarinela Vasilescu
Colegiul Economic „Delta Dunarii”, TulceaTulcea, TulceaLiviu Lucan
Colegiul Economic „Ion Ghica”, BrailaBrăila, BrailaDoinița Zafiu
Colegiul Economic „Mihail Kogalniceanu”, FocsaniFocșani, VranceaGabriela Dorina Bocsok
Colegiul National „Carol I”, CraiovaCraiova, DoljAngel Cristian Staiculescu
Colegiul National „Grigore Ghica”Dorohoi, BotosaniOtilia Puiu
Colegiul National Gheorghe Lazar SibiuSibiu, SibiuGabriel Octavian Negrea
Colegiul National Pedagogic „Constantin Bratescu”, ConstantaConstanța, ConstantaAnamaria Ciobotaru
Colegiul National de Informatica „Matei Basarab”, Rm. ValceaRâmnicu Vâlcea, ValceaAlina Veteleanu
Colegiul National „Constantin Cantacuzino”, TargovisteTârgoviște, DambovitaSilvia Mares
Colegiul National „Costache Negri”, GalatiGalați, GalatiAndra-Manuela Ionescu
Colegiul National „Elena Cuza”, CraiovaCraiova, DoljLiviu Cotfasă
Colegiul National „Lucian Blaga”, SebesSebeș, AlbaBobar Eugen
Colegiul National „Petru Rares”, BecleanBeclean, Bistrita NasaudMircea Cristian Nicula
Colegiul Tehnic „Laţcu Vodă” SiretSiret, SuceavaDoina-Iuliana Puiu
Colegiul Tehnic ,,Dimitrie Leonida” PetrosaniPetroşani, HunedoaraZina Gales
Colegiul Tehnic „Constantin Brâncuşi”, PetrilaPetrila, HunedoaraCecilia -Livia Mitran
Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu”, Piatra NeamtPiatra Neamț, NeamtMariana Paleu
Colegiul Tehnic „Ioan Ciordaş”Beiuș, BihorClaudia-Florina Cighir
Colegiul „Nicolae Titulescu”, BrasovBrașov, BrasovNicoleta Stiuca
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 4, CaransebesCaransebeș, Caras SeverinCodruța Peia
Gradinita cu program prelungit nr. 3 BistriţaBistrița, Bistrita NasaudCarmen Maria Veronica Muscari Salvan
Gradinita „Floare albastră”, BucurestiBucurești, BucurestiANTONOVICI STEFANIA
Gradinita „Sfintii Arhangheli Mihail si Gavriil”, PloiestiPloieşti, PrahovaLucia Lazar
Liceul Bilingv „Miguel de Cervantes”București, BucurestiCamelia Radulescu
Liceul Tehnic EnergeticCraiova, DoljIonuț Bistriceanu
Liceul Tehnologic Economic de TurismIași, IasiIuliana Tugui
Liceul Tehnologic Nicolae BalcescuOltenița, CalarasiDragan Cristiana
Liceul Tehnologic Special ”Vasile Pavelcu” IașiIași, IasiCoca Marlena Vasiliu
Liceul Tehnologic Transilvania, Baia MareBaia Mare, MaramuresIoan Orha
Liceul Tehnologic „Elisa Zamfirescu”Satu Mare, Satu MareAlexandrina Ligia Pop
Liceul Tehnologic „Iorgu Vârnav Liteanu”Liteni, SuceavaAlina Manolache
Liceul Tehnologic „Petofi Sandor”Dănești, HarghitaCsaba Kajtár
Liceul Teoretic „Ioan Slavici”Panciu, VranceaAndrei Igor Manovici
Liceul Teoretic „Lucian Blaga” OradeaOradea, BihorDELIA IOVA
Liceul Teoretic „Radu Vladescu” PatarlagelePătârlagele, BuzauNicoleta Albu
Liceul Teoretic ,,Şerban Vodă”Slănic, PrahovaLavinia Bîtie
Liceul Teoretic Jean MonnetBucurești, BucurestiCodreanu Tudorita
Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti”, VidraVidra, IlfovELENA IULIANA MARIN
Liceul Teoretic „Constantin Serban”, AlesdAleșd, BihorLiliana Antonescu
Liceul Teoretic „Coriolan Brediceanu”, LugojLugoj, TimisIoan Aurelian Sima
SCOALA GIMNAZIALA „IOAN OPRIS”Turda, ClujGabriela Aurora Russu
SCOALA GIMNAZIALA GROZESTI-MEHEDINTIGrozeşti, MehedintiGODEANU FELIX
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRANESTIBrănești, IlfovNicoleta Tone
SCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGA” BUZAUBuzău, BuzauDANIELA VORNICU
Scoala Gimnaziala ViisoaraViișoara, ClujCamelia Costantea
Scoala Gimnaziala „Alexandra Nechita”Vaslui, VasluiVladimir Baban
Scoala Gimnaziala „Mihai Voda”Mihai Viteazu, ClujARION DANIELA MARIA
Scoala Gimnaziala „Octavian Goga” Baia MareBaia Mare, MaramuresBoje Antoaneta
Scoala Gimnaziala BalilestiBălileşti, ArgesNARCIS COSTINEL ILINCA
Scoala Gimnaziala MaguraMăgura, BuzauVasile Dan Popescu
Scoala Gimnaziala Nr. 1 BuntestiBuntești, BihorSimona Muțiu
Scoala Gimnaziala Nr. 10, Rm. ValceaRâmnicu Vâlcea, ValceaAdriana Statie
Scoala Gimnaziala Nr. 2, VideleVidele, TeleormanMarinela Monica Iorga
Scoala Gimnaziala Nr. 3, CugirCugir, AlbaAnca Stela Tirlea
Scoala Gimnaziala Nr. 5, BucurestiBucurești, BucurestiGhita Cornelia
Scoala Gimnaziala Nr.1 DobirceniDobîrceni, BotosaniGRAPAN TEODORA
Scoala Gimnaziala Nr.1, MizilMizil, PrahovaLuminita Nitu
Scoala Gimnaziala Nr.156, BucurestiBucurești, BucurestiIonel Pușcaș
Scoala Gimnaziala Nr.17, BotosaniBotoșani, BotosaniVasile Asiminicesei
Scoala Gimnaziala „Elena Doamna”Tecuci, GalatiIonica Gita
Scoala Gimnaziala „Gheorghe Magheru”, CaracalCaracal, OltPruna Cornelia
Scoala Gimnaziala „Grigore Silasi”, BecleanBeclean, Bistrita NasaudVasile Gabriel Rus
Scoala Gimnaziala „Inv. Radu Ion”, Vadu-ParuluiVadu Părului, PrahovaAdriana Dorina Lazar
Scoala Gimnaziala „Mihai Eminescu”, AlexandriaAlexandria, TeleormanDoncea Bogdan Alin
Scoala Gimnaziala „Mihai Viteazul”, TargovisteTârgoviște, DambovitaLuminiţa Bobeş
Scoala Gimnaziala „Petri Mor”, NusfalauNuşfalău, SalajGheorghe Moda
Scoala Gimnaziala „Teleki Domokos”, GornestiGornești, MuresLevente Mihaly Antal
Scoala Gimnaziala „Voievod Neagoe Basarab”București, BucurestiHrisanti Bulugea
Scoala Gimnaziala, Comuna Puchenii MariPuchenii Mari, PrahovaCornelia Toma
Scoala Nr. 12 TulceaTulcea, TulceaElena Cerșemba
Scoala Profesionala „George Cosbuc” Medieșu AuritMedieșu Aurit, Satu MareȘtirbu Ion Eremia Ion Eremia
Varsolci Általános IskolaVârșolț, SalajIRINA DENES
Şcoala Gimnazială Nr. 9 „Nicolae Orghidan”, BraşovBrașov, BrasovCamelia Leru
Şcoala Gimnazială Nr. 4 VulcanVulcan, HunedoaraIllyes Ecaterina Illyes
Şcoala Superioară Comercială „Nicolae Kretzulescu”București, BucurestiMirela Dinescu
Share this Post!

About the Author : Eftimie Andrei

... ... ...

1 Comment
  1. Ileana 19 martie 2020 at 13:44 - Reply

    Felicitări!

Lasă un răspuns la Ileana Anulează răspunsul

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.